02166154003

چرا پله و نرده شیشه ای؟

نرده شیشه ای

در این مقاله ما در مورد راه پله های شیشه ای صحبت می کنیم، این سازه های باشکوه جذابیت خاصی به فضایی که در آن نصب شده اند اضافه می کنند. اگر به دنبال ظاهری مدرن برای خانه خود هستید، می توانید از راه پله های شیشه ای شروع کنید. این که می خواهید کل راه پله شیشه نصب شود یا فقط نرده، انتخاب شماست.

 

نکات طراحی برای نصب راه پله شیشه ای

راه پله های شیشه ای به شما این امکان را می دهند که بدون این که امنیت خانه شما کاسته شود زیبایی آن دو چندان شود . در اینجا چند ایده پرطرفدار در طراحی راه پله شیشه ای مطرح می کنیم.

 

پله های شیشه ای با نرده استیل

پله های شیشه شفاف ساختاری فوق مدرن و فوق العاده شیک را ارائه می دهند. حالا آن را با نرده های استیل تصور کنید که جذابیت و زیبایی هر فضایی را افزایش می دهد. پله های شیشه ای شناور چیزی کمتر از یک اثر هنری مدرن ندارند و همچنین اتاق را باز و روشن نگه می دارند.
 

پله شیشه ای با نرده استیل

 

پله های سنگی  با نرده شیشه ای

اگر می خواهید نمایی شیک برای خانه خود ایجاد کنید ترکیبی از پله های مرمر با نرده های شیشه ای شفاف را امتحان کنید. در خانه های کوچکتر ، راه پله ها عموماً در گوشه ای از خانه و با یک نرده معمولی و مات طراحی می شوند. نرده های مات نور طبیعی را قطع کرده و باعث می شود راه پله تاریکتر از آنچه که هست به نظر برسد. شما می توانید چنین راه پله ای با یک صفحه شیشه ای شفاف نرده کنید تا این منطقه روشن و مطبوع به نظر برسد.

 

پله سنگی با نرده شیشه ای

پله شناور مارپیچ

یک راه پله مارپیچ کلاسیک می تواند با افزودن شیشه مدرن به نظر برسد! این سازه ها در مکان هایی که فضای راه پله به اندازه کافی بزرگ نیست، بسیار مناسب هستند. شما می توانید پله ها را با شیشه شفاف همراه با نرده استیل طراحی کنید همچنین راه پله های مارپیچ هنگامی که هر دو پله و نرده با استفاده از شیشه شفاف ساخته شوند نیز عالی به نظر می رسند.
 

پله مارپیچ شناور

 

پله با دیوارهای شیشه ای

شما می توانید به جای نصب نرده شیشه ای از پنل های ساده شیشه ای استفاده کنید. این پنل ها شبیه دیوار های عمودی شیشه ای هستند که به یکدیگر پیچ شده اند. این دیوار های شیشه ای ایمنی بالاتری نسبت به نرده دارند و حداکثر حفاظت را ارائه می دهند. همچنین این صفحات بسیار زیبا به نظر می رسند و در صورت داشتن فرزندان کوچکتر در خانه بسیار مفید هستند.
 

پله با دیوارهای شیشه ای

 

نرده های استیل و شیشه 

اگر نرده های شیشه ای خالص نمی خواهید ، می توانید ترکیبی از فولاد و شیشه را انتخاب کنید. این دو ماده به طور هنرمندانه ای استفاده می شوند و در آن میله های فولادی توسط اتصالاتی صفحات شیشه ای را نگه می دارند. نتیجه نهایی یک نرده شیشه ای است که میله های فولادی روی آنها نصب شده است. کل این ساختار به عنوان یک نرده مدرن و محکم عمل می کند.
 

نرده استیل و شیشه

 

اگر در حال نصب پله های شیشه ای هستید ،LED یا هر نوع نوار روشنایی دیگری را به لبه هر پله اضافه کنید. روشن کردن راه پله شیشه ای حس منحصر به فردی به خانه می بخشد.

 

پله شیشه ای با LED

 

چرا شیشه را برای راه پله خود انتخاب کنیم؟

مطمئناً پله های و نرده های شیشه ای محصور کننده به نظر می رسند ، اما آیا کاربردی هستند؟ بله خیلی زیاد! این ساختارها دارای مزایای زیادی هستند که در ادامه ذکر شده است.

فضا را باز و گسترده می کند

شیشه به علت شفافیت حس باز بودن را در فضا ایجاد می کند. این ویژگی به ویژه در کلان شهرها که کمبود فضا یک مسئله رایج است ، مفید است. این ساختارها با عبور نور از داخل اتاق ، فضا را روشن می کنند. آنها همچنین با هر نوع دکوراسیون و رنگی در داخل منزل شما ست می شوند. 

مقاوم در برابر آسیب

در حالی که ممکن است فکر کنید که پله ها و نرده های شیشه ای و شکننده اند ، اما بسیار مقاوم هستند! با پیشرفت های مدرن در فناوری شیشه ، از شیشه های مقاوم و چند لایه برای ساخت این راه پله ها استفاده می شود. این پانل های شیشه ای می توانند یک تن فشار را تحمل کرده و هنگام ضربه به سختی ترک بخورند.

آسان تمیز می شوند

ساختارهای شیشه ای به سختی گرد و غبار یا آلودگی را جمع آوری می کنند و بدون هیچ زحمتی تمیز می شوند. برای تمیز کردن پله های شیشه ای یا نرده ها فقط به دستمال و مقداری آب نیاز دارید. این ساختارها در معرض رطوبت یا گرما آسیب نمی بینند و در برابر خوردگی و موریانه کاملاً مقاوم هستند.

از نظر زیبایی بسیار جذاب هستند

پله ها و نرده های شیشه ای شیک و مدرن به نظر می رسند و جای تعجب ندارد که آنها در بسیاری از مجلات طراحی و معماری مورد توجه قرار گرفته اند علاوه بر این ، این سازه ها را می توان تا حد زیادی سفارشی کرد به عنوان مثال ، اگر می خواهید خانه شما هم دارای عناصر قدیمی و هم مدرن باشد ، یک نرده شیشه ای روی را پله¬ای که از قبل  هست نصب کنید و اگر به دنبال یک نتیجه مدرن هستید ، راه پله کاملا شیشه ای را اجرا کنید.

 

نمای نرده شیشه ای

 

آیا به دنبال مشاور متخصص برای انتخاب مدل راه پله خود هستید؟ ما در رادان گلس ارائه دهنده خدمات طراحی و اجرا انواع پله و نرده شیشه ای هستیم. تیم متخصصان ما مشتاق هستند تا با ارائه راه حل های متنوع  به شما کمک کنند.

با ما در تماس باشید

کیلومتر 2 اتوبان فتح،ابتدای لاین کندرو،مرکز
تجارت آسانسور ایران، طبقه 3 اداری،واحد 301

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه 17-9
پنجشنبه 9-13

ارتباط با ما

با ما در تماس باشید

کیلومتر 2 اتوبان فتح،ابتدای لاین کندرو،مرکز
تجارت آسانسور ایران، طبقه 3 اداری،واحد 301

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه 17-9
پنجشنبه 9-13