پله چوبی گرد

 

در این جا می خواهیم در خصوص خدمات طراحی و اجرای پله چوبی  به بررسی هر کجا و هر زمان که نیاز به دسترسی به طبقات بالا یا پایین ساختمان داشته باشیم، به وسایل حمل و نقل عمودی، به سمت بالا و همچنین پایین نیاز داریم. پله ها یکی از رایج ترین روش های حمل و نقل عمودی هستند که برای دسترسی به طبقات بالا یا پایین ساختمان ساخته می شوند. حتی ما بسته به در دسترس بودن مصالح، نیاز عملکردی آن و جذابیت های زیبایی از مواد مختلفی برای ساخت پله ها استفاده می کنیم. اگرچه امروزه از مواد مختلفی برای ساخت راه پله ها استفاده می شود، پله های چوبی همچنان مورد تقاضا هستند زیرا این پله های چوبی جذابیت درجه یک را ارائه می دهند.
پله‌های چوبی از سال‌ها قبل بیشترین استفاده را برای پله‌ها برای سکونت دارند. پله های چوبی ظرافت فوق العاده و زیبایی بی انتها به ظاهر خانه شما می بخشد. آنها یک نقطه کانونی برای خانه شما ایجاد می کنند و در نهایت خود را به یک دکور زیبا تبدیل می کنند زیرا چوب می تواند بافت و گرمای منحصر به فردی را به محیط آن اضافه کند. ما می توانیم پله های چوبی را در اشکال و سبک های مختلف با ترکیب اجزای غیر چوبی حتی در انواع فضاها بسازیم. بنابراین، ظاهر کل فضا را کاملاً تغییر می دهد و آن را زیبا، باکلاس، هوشمند و شیک می کند.
مام راه پله های چوبی گرما و مهارت را به طراحی خانه شما می آورند. پله های منحنی ساخته شده از چوب دارای کیفیت کار بالا در تمام جزئیات هستند. طراح شما انحنای ایده آل را با اندازه گیری های دقیق فضای شما ترکیب می کند و به ایجاد یک طرح زیبا که با معماری خانه شما می آمیزد کمک می کند. نصب حرفه ای یک راه پله محکم را تضمین می کند که به زیبایی جا می گیرد و مادام العمر دوام می آورد.

یک راه پله منحنی با طراحی خوب بسیار بیشتر از هدف کاربردی آن ارائه می دهد. در واقع، پلکان یک جنبه جدایی ناپذیر از طراحی ، یک نقطه کانونی و اغلب اولین قطعه مبلمانی است که توسط بازدیدکنندگان دیده می شود. پله‌های منحنی زیبا و پیچیده به عنوان اوج صنعت پله در نظر گرفته می‌شوند و تیم متخصصان با استعداد ما تجربه، قابلیت‌ها و مهارت را برای ارائه پله‌های منحنی سفارشی با بالاترین کیفیت، از الهام گرفته تا نصب، دارند.

 

پله چوبی گرد

پیشرو در صنعت ما شامل موارد زیر است:

 • سابقه درخشان
 • گزینه های طراحی بی حد و حصر در چوب و فلز
 • کاردستی و مهارت برتر
 • فرآیندهای کلید در دست از طراحی تا تحویل
 • تخصص در قوانین ساختمانی
 • تعهد به رضایت مشتری
 • طراحی و الهام از پله های گرد

طرح های پله های گرد منحنی سفارشی ما بیانیه ای را ارائه می دهد و ارزش زیبایی شناختی و واقعی را به سرمایه گذاری شما اضافه می کند. ما با سال ها تجربه در ساخت انواع پله های منحنی و گرد، از جمله طرح های چوبی و فلزی داریم و پله های ما نه تنها از نظر بصری جذاب هستند، بلکه به صورت ماهرانه نیز ساخته شده اند. طرح های راه پله منحنی و گرد ما بیش از حد توانایی مقاومت در برابر آزمون زمان را دارند.
ما می دانیم که هر مشتری دارای سبک و دیدگاه منحصر به فردی است و تیم طراحی نوآورانه ما توانایی هایی را دارد که هر ایده را زنده کند. تیم ما خدمات اندازه گیری و طراحی پله های منحنی را ارائه می دهد تا تمام مشخصات شما را برآورده کند و در عین حال سبک شما را تکمیل کند. از شرکت ما، همیشه می توانید انتظار داشته باشید.

 • مواد با کیفیت بالا با چوب های درجه یک
 • طرح های ابتکاری و خلاقانه راه پله های منحنی و گرد

 

ساخت پله چوبی گرد

 

تطبیق پذیری چوب

در حالی که چوب یکی از سنتی ترین مصالح ساختمانی است، اما تنوع طراحی زیادی دارد. گونه های مختلف چوب طرح های جدیدی را از طریق رنگ های مختلف چوب طبیعی ایجاد می کنند. این تفاوت‌های طبیعی همراه با طیف وسیعی از پرداخت‌ها، مانند رنگ‌ها و لکه‌ها، چوب را به یک انتخاب طراحی مکمل و سبک تبدیل می‌کند. دوک ها و نرده های دست ساز عناصر چوبی را به عنوان جزئیات تزئینی نیز به نمایش می گذارند.
پله های منحنی در هر فضایی بیانیه ای ایجاد می کنند. این پله های پر پیچ و خم راه حل های منحصر به فردی برای پله ها ارائه می دهند که به صورت سفارشی و متناسب با خانه شما ساخته شده اند. آنها مشکل سکوهای فرود غیر متعارف را حل می کنند و در عین حال به خانه شما لوکس و ظرافت می بخشند.

 

قیمت پله گرد

قیمت این نوع پله چوبی گرد مانند دیگر پله های چوبی محاسبه می شود. معولا قیمت پله چوبی بر حسب هر کف پله محاسبه می گردد. در برخی موارد هزینه حمل آن به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می گردد. به طور کلی چون قیمت ها در حال تغییر هستند شما می توانید برای کسب اطلاعات کامل درباره قمیت پله چوبی گرد همین حالا با کرشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا آن ها بتوانند اطلاعات لازم را در اختیار شما  قرار دهند.


یک قطعه نمایشی زیبا

جدا از حل کردن سکوهای فرود غیر متعارف، پله‌های گرد چوبی همچنین فرصتی را برای شما فراهم می‌کند که مانند هیچ‌کس دیگری فضا را به بیانی بزرگ از شخصیت و سبک خود تبدیل کنید. تطبیق هوای پیچیدگی ایجاد شده توسط یک پله منحنی ظریف با سطح و سبک مناسب جزئیات تزئین شده برای مطابقت دقیق با شخصیت شما دشوار است. به علاوه، جریان ملایم و خطوط یک پله منحنی واقعاً چشم هر کسی را که وارد یک فضا می‌شود جلب می‌کند و بلافاصله توجه هر کسی را در یک اتاق جلب می کند.

 

نصب راه پله چوبی گرد

متخصصان در قوانین و مقررات ساختمانی و تیم ما اطمینان حاصل می کند که راه پله های گرد شما مطابق با قوانین ساخته شده است. 
پس از مرحله ساخت و ساز، ما چندین گزینه نصب را ارائه می دهیم تا بهترین نیازهای شما را برآورده کنیم. تیم ما از طریق خدمات نصب جامع ما، راه پله و نرده را تحویل و نصب می کند. در صورت تمایل، می‌توانیم قطعات را جعبه‌بندی کرده و از طریق حامل مشترک به محل کار ارسال کنیم. ما همچنین یک راه‌حل محبوب کیت نرده‌ای از پیش مناسب را ارائه می‌کنیم که نصب نرده‌ها را آسان می‌کند. با هر یک از گزینه ها، ما تضمین می کنیم که پروژه شما به موقع و ایمن، با فرآیندهای نصب کلید در دست تحویل داده می شود.
ما با مهارت بی‌نظیر و سال‌ها تجربه در صنعت، هنر ساخت و نصب پله‌های گرد چوبی را به کمال رسانده‌ایم. مجموعه متنوع ما شامل این سبک ها می شود:

 • سنتی
 • امروزی
 • نوین
 • مستقل
 • فولاد
 • پله هایی با تزئینات و/یا نرده های منحصر به فرد
 • پله های سفارشی طراحی شده توسط مشتریان

 

نصب پله چوبی گرد

 

نتیجه گیری

ما فرآیند سفارش پله چوبی گرد شما را ساده می کنیم. با ما تماس بگیرید ، کمی در مورد پروژه خود به ما بگویید و ما مقدمات ساخت و ساز را آغاز خواهیم کرد. اگر طراحی خاصی در ذهن دارید، تیم رادان گلس از نزدیک با شما همکاری خواهد کرد تا دیدگاه شما را زنده کند. اگر به دنبال الهام یا ایده هستید، ما به شما کمک می کنیم تا گزینه های خود را بررسی کنید و بهترین تصمیم ممکن را برای سبک و نیاز خود بگیرید.
شرکت ما مهارت و تخصص را دارد تا پروژه پله چوبی گرد سفارشی شما را بدون نقص اجرا کند و ما در تمام مراحل ساخت با شما همکاری خواهیم کرد. شهرت ما به خودی خود صحبت می کند و رضایت مشتری بالاترین اولویت ما است. از الهام گرفته تا نصب، تیم ما متعهد به ارائه پله های منحنی با بالاترین کیفیت است. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد پروژه پله چوبی گرد سفارشی خود صحبت کنید.

بازگشت به بالا

فرم ارتباط رادان گلس

آدرس

کیلومتر 2 اتوبان فتح،ابتدای لاین کندرو،مرکزتجارت آسانسور ایران، طبقه 3 اداری،واحد 301

شماره تماس

۰۲۱۶۶۱۵۴۵۰۹

۰۲۱۶۶۱۵۴۰۰۳

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه ۱۷-۹پنجشنبه ۹-۱۳